سوالات متداول

ارسال آگهی : از قسمت ارسال در اولین گام کد تایید برای شما ارسال می گردد پس از آن از قسمت ثبت آگهی اقدام نمائید. دقت نمائید پر کردن تمامی سطرها الزامی نیست و تنها قسمت های لازم و مورد نیاز را تکمیل نمائید . البته ثبت اطلاعات بیشتر و دقیقتر و قرار دادن چند عکس باعث بیشتر دیده شدن آگهی میگردد.

درج قیمت در آگهی فروش الزامی می باشد.

در آگهی های استیجاری وارد کردن عدد صفر در هر یک از قسمت های رهن یا اجاره همان ردیف  بصورت توافقی نمایش داده می شود.

مدیریت آگهی : مالک پس از ورود ازقسمت مالکین می تواند وارد حساب کاربری خود شده و آگهی هایی که باشماره وی ثبت گردیده را ویرایش و ارتقاء یا حذف نماید.

نشان کردن آگهی ها : پس از نشان کردن آگهی ها از داخل حساب کاربری علایق خود را مدیریت نمایند.

بازگشت به صفحه اصلی : کادر سبز رنگ بروزباش دربالای صفحه ، با حذف تمامی فیلترهای اعمال شده بازگشت به صفحه نخست میباشد. 

فوری کردن آگهی : مالکین در صورت نیاز به فروش فوری می توانند پس ازثبت آگهی ، از قسمت ارتقاء آگهی خود را به فوری تبدیل نمایند تا متمایز از سایر آگهی ها در اختیار خریداران قرار گیرد.

چرا باید با مشاور تماس گرفت : با توجه به اهمیت موضوع معاملات املاک ، کارشناسان بروزباش همراهی با مشاورین متخصص را امری ضروری دانسته و همواره توصیه دارند بامشاورین امین خود در ارتباط باشید. بنابراین مشخصات مالک برای مشاورین قابل رویت است و مشتریان با راهنمائی و هماهنگی مشاور خود می توانند از ملک مورد نظر بازدید به عمل آورند.اگر مشاور شما با سایت ما در ارتباط نیست از وی بخواهید تا از طریق پیشتیبانی سایت با ما ارتباط برقرار نماید.