سوالات متداول

چگونه آگهی خود را در بروزباش ثبت نمائیم ؟ ابتدا از منوی ورود مالکین اقدام نمائید. در این مرحله جهت تایید شماره همراه کدی برای شما پیامک خواهد شد، کد دریافتی را در محل مورد نظر ثبت و گزینه ادامه تایید نمائید، صفحه کاربری برای شما ایجاد خواهد شد، در آنجا امکان ثبت رایگان آگهی فعال می باشد، سپس می توانید آگهی خود را ثبت نمائید جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با ثبت آگهی ادامه سئوالات متداول را پیگیری نمائید.

چگونه آگهی خود را ویرایش و یا حذف نمائیم ؟ ابتدا از منوی ورود مالکین با درج شماره همراه خود که در آگهی درج نموده اید وارد کاربری خود شوید ، سپس منوی حساب کاربری را فعال و از قسمت آگهی های درج شده ، آگهی خود را مدیریت نمائید.

نحوه بازگشت به صفحه اصلی سایت ؟ لوگوی بروزباش دربالای صفحه سمت راست به شکل کلبه و رنگ سبز ، عمل حذف تمامی فیلترهای اعمال شده و بازگشت به صفحه نخست و رفرش سایت را انجام می دهد، دقت نمائید فقط در صورت نیاز از آن استفاده نمائید. 

چند نکته در ثبت آگهی

درج قیمت در آگهی های فروشی : در آگهی فروشی درج قیمت الزامی است

درج قیمت در آگهی های رهن و اجاره : در آگهی های رهن و اجاره درج قیمت الزامی نمی باشد و با درج عدد صفر در هر یک از قسمت های رهن و یا اجاره در سایت بصورت توافقی نمایش داده خواهد شد .

رهن کامل بدو ن اجاره را چگونه  ثبت نمائیم ؟ به لحاظ حقوقی لازم است در موارد استیجاری اجاره ای تعیین گردد ، اگر شما تمایل دارید ملک خود را به رهن کامل واگذار نمائید ، در قست اجاره مبلغ 1000 ریال را درج نمائید.

آیا در هنگام ثبت آگهی تکمیل تمامی قسمتها الزامی می باشد ؟  خیر ، قسمت های اجباری در فرم مشخص شده و سایر قسمتها به تناسب مورد واگذاری در صورت نیاز تکمیل گردد  

ثبت آگهی زمین چگونه است ؟ اگر تصمیم دارید زمینی را که فاقد زیربنا می باشد را آگهی نمائید فقط آیتم های مربوطه را تکمیل نمائید و ضمن مشخص نمودن تراکم و جهت ملک در آیتم زیربنا عدد صفر را درج نمائید و بهتر است در توضیحات اشاره ای به عرض زمین و عرض خیابان داشته باشید.

ثبت آگهی مغازه چگونه است ؟ جهت درج آگهی مغازه پر کردن بسیاری از ایتم ها مورد نیاز نمی باشد اما بهتر است در توضیحات به میزان حاشیه مغازه و ارتفاع آن اشاره شود و سایر امکانات موجود از جمله سکوریت و کرکره برقی و غیره در قسمت توضیحات درج گردد.

انتخاب محله مورد نظر

در صورت انتخاب یک محله و اعمال جستجو فایلهای همان محله به تنهایی نمایش داده خواهد شد در این قسمت می توانید چندین محله را بطور همزمان انتخاب نمائید

در صورت انتخاب یک محله و فعال نمود محله های اطراف ، فایلهای همان محله و چند خیابان اطراف آن همزمان نمایش داده خواهد شد

در صورتیکه تمایل دارید فایلهای یک منطقه از شهرداری را بطور همزمان دریافت نمائید لازم است در منوی انتخاب محله منطقه مورد نظر را انتخاب و گزینه محله های اطراف را روشن و سپس جستجو را اعمال نمائید ( اطلاعات تکمیلی این بخش در حال ویرایش می باشد مناطق 9 و 10 و 11 و 12 قابل بهره برداری است )

عملکرد منوی جستجو در همه آگهی ها

1) اگر کد آگهی را می دانید با درج آن در این سطر مستقیما وارد آگهی مورد نظر خود شوید

2) اگر نام مالک را می دانید با درج آن در این سطر تمامی  آگهی های مالک مورد نظر خود را جستجو نمائید

3)  عنوان آگهی ها در این منو قابل جستجو می باشد

4) مطالب مندرج در توضیحات اگهی ها در این منو قابل جستجو می باشد

پرسش و پاسخ

بهترین مرورگر برای استفاده از وب سایت بروزباش چیست ؟ جهت دریافت بهترین سرعت طی تست های انجام شده توسط تیم پشتیبانی بروزباش مرورگر کروم معرفی می گردد. 

( قبل از استفاده از مرورگر کروم  از آپدیت بودن آن اطمینان حاصل نمائید) 

چگونه میانبر بروزباش را به صفحه اصلی خود اضافه نمائیم ؟ از قسمت سه نقطه مرورگر که معمولا درگوشه ای از بالای صفحه می باشد گزینه More tools و سپس creat shortcut را انتخاب و در صفحه جدید Create را تایید نمائید.

چگونه مرورگر کروم را بروزرسانی نمائیم ؟ ابتدا از اتصال به یک اینترنت پر سرعت مطمئم شوید سپس مرورگر کروم را فعال نمائید و در ادامه از قسمت سه نقطه مرورگر که معمولا در گوشه ای از بالای صفحه می باشد گزینه  Setting را انتخاب و در صفحه جدید گزینه About chrome را فعال نمائید ، به سرعت مرورگر آپدیت خواهد شد و به آخرین ورژن موجود خواهد رسید.

جهت آشنایی با امکانات سایت به منوی درباره ما مراجعه نمائید.
طراحی توسط: رایا پارس